Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O firmie
Kontakt
 • Gospodarstwo Pasieczne
  Halina Buchalik
  Kostkowice, ul. Dworska 24
  43-426 Dębowiec
  NIP: 548-225-59-06
 • E-mail:sklep@pszczelespecjaly.pl
 • Telefon790787545
  33 856 20 88
 • Godziny działania sklepuOd poniedziałku do piątku 07.00 - 15.00 w sklepie w Kostkowicach W sklepie internetowym zamówienia można składać codziennie.
Zmiana języka
PolskiAngielski

.Google analitiks 4

O firmie

Kontakt:

Gospodarstwo Pasieczne
Halina Buchalik
Kostkowice, ul. Dworska 24
43-426 Dębowiec
NIP: 548-225-59-06
REGON:

E-MAIL:
sklep@pszczelespecjaly.pl

TELEFON:
790787545
33 856 20 88
alt
Gospodarstwo Pasieczne Halina Buchalik zajmuje się hodowlą pszczół od pokoleń. Głowna siedziba "Centrum Pszczelarskie " położona jest w malowniczej miejscowości Kostkowice. W centrum znajduje sie zakład przetwórczy w którym następuje końcowy etap pozyskiwania miodu. W zakładzie przetwórczym można znaleźć między innymi: pomieszczenie do odwirowywania miodu z plastrów, chłodnie na miód, pomieszczenie do konfekcjonowania miodu oraz sale sprzedaży w której można nabyć produkty pszczele. Obok zakładu znajdują się dwa pawilony pszczelarskie w których mieszczą się pracownie.

alt

Pasieki położone są na terenie Beskidu Śląskiego. Takie położenie umożliwia pozyskiwanie miodów odmianowych o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Prowadzona gospodarka wędrowna umożliwia poszerzenie oferty o gatunki miodów, które nie występują na danym terenie. Pozyskiwanymi odmianami miodów są: miód wielokwiatowy, mniszkowy, rzepakowy, leśny, lipowy, lipowo - spadziowy, malinowy, gryczany, słonecznikowy, akacjowy, wrzosowy oraz miody spadziowe.

alt

Gospodarstwo Pasieczne Halina Buchalik otrzymało od Polskiego Związku Pszczelarskiego certyfikat gwarantujący najwyższą jakość miodu.  

Oprócz miodu pozyskuje się również inne produkty pszczele takie jak: wosk pszczeli, pyłek kwiatowy (obnóża), pierzgę i propolis (kit pszczeli). Z wosku pszczelego wyrabiane są świece o różnych motywach regionalnych i świątecznych.  Kapituła Znaku Promocyjnego "Beskidzki produkt na 5" przyznała tym produktom certyfikat oraz możliwość posługiwania sie ich znakiem promocyjnym.

alt

Zakład prowadzi również produkcje  mieszanek miodowych, takich jak: miód z propolisem; miód z pyłkiem kwiatowym; miód z pierzga; miód z propolisem, mleczkiem pszczelim i pyłkiem kwiatowym oraz miód z bakaliami. Oprócz mieszanek miodowych produkuje się również ciastka i cukierki miodowe.

W Centrum Pszczelarskim prowadzone są krótkie wykłady edukacyjne o tematyce pszczelarskiej dla dzieci i młodzieży oraz dla osób zainteresowanych. Omawianymi tematami miedzy innymi są: apiterapia, życie rodziny pszczelej, gospodarka pasieczna dawniej i dziś. (Należy umówić się telefonicznie)

alt

Sklep znajdujący się w Centrum Pszczelarskim daje możliwość zakupu miodu oraz produktów pszczelich i nie tylko. Możliwość sprzedaży wysyłkowej.
Sklep otwarty od godziny 9 do 17, od poniedziałku do piątku.
Sklep firmowy w Wiśle ul 1 Maja 53 przy targowisku miejskim. Otwarty jest od poniedziałku do niedzieli od 10 do 17. 


Przejdź do strony głównej
Opinie o produktach
Polecamy
Miód lipowy 1100g

Miód lipowy 1100g

55,00 zł / szt.
Miód lipowy 600g

Miód lipowy 600g

32,00 zł / szt.
Miód z jeżyną 550g

Miód z jeżyną 550g

35,00 zł / szt.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl