Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Certyfikaty i wyróżnienia
Kontakt
 • Gospodarstwo Pasieczne
  Halina Buchalik
  Kostkowice, ul. Dworska 24
  43-426 Dębowiec
  NIP: 548-225-59-06
 • E-mail:sklep@pszczelespecjaly.pl
 • Telefon790787545
  33 856 20 88
 • Godziny działania sklepuOd poniedziałku do piątku 07.00 - 15.00 w sklepie w Kostkowicach W sklepie internetowym zamówienia można składać codziennie.
Zmiana języka
PolskiAngielski

.Google analitiks 4

Certyfikaty i wyróżnienia

Zaopatrując się w miody i inne produkty pszczelarskie, warto kierować się do najlepszych pasiek, nagrodzonych w wielu plebiscytach i konkursach. Przedsiębiorstwa posiadające różnorodne certyfikaty oraz wyróżnienia cechuje zwykle znacznie wyższa jakość produktów. Nasza rodzinna firma uzyskała już wiele prestiżowych nagród, gwarantujących Państwu jedne z najlepszych produktów dostępnych na rynku.
 

Program Ekomuzeum i certyfikat TOP PRODUKT dla naszych miodów

Od 2013 roku uczestniczymy w programie Ekomuzeum, prezentującym „żywe” dziedzictwo przyrodnicze, historyczne i kulturowe. W związku z nim organizowane są liczne wydarzenia, mające przybliżyć różnym osobom wiele wartości naszego regionu.

Kiedy podczas XXV atestacji żywności w 2017 roku Loża Ekspertów przyznawała poszczególnym przedsiębiorstwom punkty za smak, wygląd i stosunek jakości ich wyrobów do ceny, wiedzieliśmy, że mamy duże szanse otrzymać certyfikat „TOP PRODUKT”. Tak też się stało! Jeden z naszych głównych produktów - miód wielokwiatowy - otrzymał to wyróżnienie.
 

Coraz szybszy wzrost firmy od 2019 roku

2019 rok był dla nas jednym z najbardziej owocnych, jeśli chodzi o wyróżnienia i certyfikaty. Otrzymaliśmy wtedy Laur Dębowego Liścia - nagrodę Wójta Gminy Dębowiec za naszą szeroką działalność edukacyjną oraz promocję obszaru na całą Polskę. Cały czas nie przestaliśmy jednak piąć się coraz wyżej.

W czerwcu 2020 roku odbyła się uroczysta Gala AgroLigi 2019, w której trakcie Gospodarstwo Pasieczne Halina Buchalik zostało wybrane jednym z Laureatów Krajowych w kategorii Firmy, otrzymując nagrodę od samego Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
 

Liczą się nie tylko wyróżnienia

Nasza firma cały czas się rozrasta, zdobywając nowe certyfikaty i wyróżnienia. Wspomniane powyżej nagrody, mimo że to tylko niektóre, wybrane spośród wielu, są dla nas ważne. Uważamy jednak, że jest coś ważniejszego. Najbardziej istotnym czynnikiem jest dla nas Państwa zadowolenie z każdego produkowanego przez nas miodu. To właśnie ono napędza nas do działania i sprawia, że jesteśmy w stanie sięgać po kolejne nagrody.
 

Przejdź do strony głównej
Opinie o produktach
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl