Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Czym się zajmujemy?
Kontakt
 • Gospodarstwo Pasieczne
  Halina Buchalik
  Kostkowice, ul. Dworska 24
  43-426 Dębowiec
  NIP: 548-225-59-06
 • E-mail:sklep@pszczelespecjaly.pl
 • Telefon790787545
  33 856 20 88
 • Godziny działania sklepuOd poniedziałku do piątku 07.00 - 15.00 w sklepie w Kostkowicach W sklepie internetowym zamówienia można składać codziennie.
Zmiana języka
PolskiAngielski

.Google analitiks 4

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy tradycyjną firmą, od pokoleń zajmującą się hodowlą pszczół. Dzieki pracy tych niesamowitych owadów jesteśmy w stanie pozyskiwać miód w naszej głównej siedzibie – Centrum Pszczelarskim w malowniczych Kostkowicach. To właśnie tu posiadamy zakład przetwórczy, umożliwiający nam przeprowadzenie końcowego etapu produkcji. W jego skład wchodzą chłodnie, pomieszczenie do odwirowywania miodu z plastrów, specjalna przestrzeń do jego konfekcjonowania, a także sala sprzedaży, gdzie mogą Państwo kupić nasze najlepsze produkty.

Co konkretnie produkujemy?

Dzięki umiejscowieniu naszych pasiek na terenie Beskidu Śląskiego, jesteśmy w stanie pozyskiwać miód w wielu rodzajach, charakteryzujących się niepowtarzalnym wręcz smakiem i aromatem. Dzięki zaprowadzeniu gospodarki wędrownej jesteśmy w stanie znacznie rozszerzyć naszą ofertę. Aktualnie w naszym asortymencie posiadamy produkty wielokwiatowe, akacjowe, gryczane, leśne, lipowe, lipowo-spadziowe, malinowe, mniszkowe, rzepakowe, słonecznikowe, spadziowe oraz wrzosowe. Posiadamy certyfikat Polskiego Związku Pszczelarskiego, dzięki któremu mogą być Państwo pewni, że wytwarzane towary zawsze są najwyższej jakości.

Artykuły nie tylko miodowe

Pozyskujemy wiele produktów pochodzenia pszczelego, między innymi, wosk, obnóża - pyłek kwiatowy, propolis – kit pszczeli oraz pierzgę. Z tego pierwszego możliwe jest wytwarzanie świec, które później dekoruje się motywami świątecznymi lub regionalnymi. Produkty te posiadają certyfikat nadany przez Kapitułę Znaku Promocyjnego “Beskidzki produkt na 5”, uprawniający do posługiwania się tymże.

Nasze pozostałe działalności

Produkujemy mieszanki miodowe, uzyskiwane w skutek połączenia go z propolisem, pierzgą, pyłkiem kwiatowym lub bakaliami. Oprócz nich wytwarzamy również ciastka i cukierki. Prowadzimy także warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także zainteresowanych tematem pszczelarskim osób dorosłych, dotyczące życia tych niesamowitych owadów, apiterapii, a także dzisiejszej gospodarki pasiecznej i jej historii. Serdecznie zapraszamy do zapisów telefonicznych na tego typu zajęcia i gwarantujemy ciekawe oraz edukacyjne treści.

Przejdź do strony głównej
Opinie o produktach
Polecamy
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl