Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » MIÓD2 » Lipowo-Spadziowy
Kontakt
 • Gospodarstwo Pasieczne
  Halina Buchalik
  Kostkowice, ul. Dworska 24
  43-426 Dębowiec
  NIP: 548-225-59-06
 • E-mail:sklep@pszczelespecjaly.pl
 • Telefon790787545
  33 856 20 88
 • Godziny działania sklepuOd poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00 w sklepie w Kostkowicach W sklepie internetowym zamówienia można składać codziennie.
Zmiana języka
PolskiAngielski
.

.

Lipowo-Spadziowy

Lipowo-Spadziowy Miód Lipowo – spadziowy - w stanie płynnym ma barwę od bursztynowej do bardzo ciemnej. Jest to zależne od zawartości spadzi w miodzie. Dzięki niej smak i zapach jest łagodniejszy. Połączenie przez pszczoły nektaru z kwiatów lipy oraz spadzi daje niepowtarzalny  smak i aromat.
Właściwości: Miód ten łączy w sobie walory zdrowotne lipy oraz spadzi. Może on być polecany  przy schorzeniach górnych dróg oddechowych. Ma działanie rozkurczające i uspokajające potrzebne osobom z chorobami serca i naczyń krwionośnych. Wykazuje działanie przeciwzapalne, antyseptyczne, wykrztuśne i charakteryzuje się dużą aktywnością antybiotyczną. Powinien być spożywany przy stanach zmniejszonej odporności organizmu. Zaleca się również podawanie tego  miodu osobom cierpiącym na schorzenia reumatyczne, skórne i układu nerwowego.

Przed stosowaniem produktów pszczelich należy wykluczyć alergie na stosowane produkty. W razie wystąpienia objawów alergicznych należy natychmiast przerwać kuracje
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Opinie o produktach
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl